Realizacje Mono - Przestrzeń komercyjna - Projektowanie i Aranżacja wnętrz Śląsk, Katowice, Kraków
19960
page-template-default,page,page-id-19960,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Niezwykła aranżacja zwykłych wnętrz komercyjnych

Chcesz podkreślić specyfikę swojej działalności, wyróżnić się na tle konkurencji nieszablonowym wzornictwem? Pozwól nam zajrzeć do twojego firmowego wnętrza. Przygotujemy niepowtarzalną koncepcję jego zagospodarowania. Stworzymy harmonijną przestrzeń, w której praca będzie sprawiała przyjemność, a do której klient z chęcią powróci jeszcze raz. Nasz główny obszar działalności to Śląsk, ale na indywidualne życzenie inwestora jesteśmy w stanie podjąć się aranżacji wnętrz w każdym regionie Polski. Proponujemy kompleksowe projektowanie pubów, restauracji, sklepów oraz gabinetów lekarskich, dbając zarówno o estetykę wnętrz, jak również o ich funkcjonalność. Stawiamy na oryginalne połączenia różnych materiałów oraz stylów, wpisujące się w nowoczesne światowe trendy obowiązujące w urządzaniu wnętrz. Dobierzemy odpowiednio formę, kształty i kolorystykę dla konkretnej przestrzeni. Nie zapominamy jednocześnie o oświetleniu, które właściwie zaprojektowane podkreśla dodatkowo efekt wizualny i buduje nastrój. Na życzenie klientów dokonujemy również adaptacji pomieszczeń pod konkretne funkcje, które powinny spełniać. Kraków, Katowice czy jakiekolwiek inne miejsce na mapie Polski – wszędzie możemy zająć się nieszablonową aranżacją wnętrz komercyjnych, takich jak puby, restauracje, sklepy oraz gabinety lekarskie.

hotel-kołodziej-projektowanie-wnętrz-katowice-mono-hotel katowice- nowoczesna restauracja
nowoczesny gabinet ginekologiczny, minimalizm, nowoczesne wnętrza
aranżacja wnetrz katowice śląsk
projekt salonu kładów

Przestrzeń dobrze zaplanowana – strategia nie tylko biznesowa

Warto pamiętać o tym, że aranżacja wnętrz komercyjnych w pewnym stopniu również wpływa na sukces biznesowy. Oryginalny wizerunek i przyjazne otoczenie zaciekawią docelowego klienta i zrobią na nim dobre wrażenie. Jeśli więc prowadzisz firmę, restaurację, pub, hotel, placówkę medyczną, czy jakąkolwiek inną formę działalności zapraszamy do naszej pracowni. Pomożemy Ci funkcjonalnie, a zarazem ciekawie zaaranżować wnętrza biurowe, pracownicze, kawiarniane lub sklepowe (wiemy jak bardzo liczy się dziś wizualny merchandising). Poradzimy sobie również ze specyfiką takich miejsc jak gabinety lekarskie czy zakłady kosmetyczne. Projektowanie pubów, restauracji, sklepów oraz gabinetów lekarskich to przede wszystkim nasza pasją, którą realizujemy z sercem i maksymalnym zaangażowaniem.

W galerii, którą zamieściliśmy na naszej stronie, można obejrzeć przykładowe realizacje przestrzeni komercyjnych zrealizowane na śląsku i w Krakowie.

Zajmujemy się kompleksowo realizacją zleceń – od opracowania projektu po jego wykonanie (wraz z nadzorem autorskim). Chętnie służymy wsparciem w zakresie wyposażenia pomieszczeń w meble oraz pozostały sprzęt. Kraków, Katowice każde miasto w Polsce i Europie – zrealizujemy zlecenia każdego wymagającego klienta.