Projekt wnętrza domu jednorodzinnego - Bukowno - Aranżacje wnętrz - Mono Design
19995
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-19995,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego- Bukowno

Zaprojektowany przez nas dom jednorodzinny w miejscowości Bukowno to przykład klasycznej elegancji. Co prawda, przedstawiona tutaj aranżacja wnętrz bazuje na nowoczesnych i modnych ostatnio motywach kolorystycznych i fakturowych, jednak w gruncie rzeczy pozostaje ponadczasowa. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że została przez nas zaprojektowana kilka lat temu. Dominują biel oraz szarość, jednak chłód tego projektu przełamują drewniane elementy dekoracyjne oraz dywany czy klasyczne panele podłogowe o popularnym odcieniu. Mimo skromnego, minimalistycznego wystroju, przestrzeń prezentuje się bardzo luksusowo. Zaskoczeniem mogą być czarne, połyskujące kafle w łazience, przełamane naturalnym kamieniem, ciepłym w tonacji trawertynem.
Projektowanie wnętrz to nasza pasja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze realizacje obejmują m.in. Kraków, Katowice (gdzie mieści się nasza siedziba), cały Śląsk ale i praktycznie cała Polska. Ostatnio również nierzadko projektujemy wnętrza poza granicami kraju. Nasi projektanci współpracują z Państwem na każdym etapie projektu, co pozwala na osiągnięcie najlepszego efektu końcowego, który będzie zadowalał obie strony. Każda aranżacja wnętrz wymaga właściwego podkreślenia dominujących elementów oraz uwypuklenia dekoracji. Istotną rolę odgrywa tutaj oświetlenie, które nadaje także przytulnego klimatu. W tym projekcie postawiliśmy na dużą ilość lamp, nowoczesnych, lekkich żyrandoli czy kinkietów. Stanowią one ozdobę same w sobie i dopełniają charakteru aranżacji wnętrza. Tym, co jeszcze wyróżnia ten dom, jest połączenie powierzchni błyszczących np. kafli podłogowych, szyb z materiałami o bogatych fakturach, np. wyraźnymi słojami występującymi w elementach drewnianych.
Wybierając Mono, otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług. Naszym obszarem działalności były dotychczas głównie Kraków, Katowice i Śląsk, jednak podejmiemy się zleceń także w innych regionach Polski. Projektowanie wnętrz opiera się dla nas na zaproponowaniu niebanalnych aranżacji przy jednoczesnym uwzględnieniu preferencji klienta, z dbałością o jego komfort i funkcjonalność wykreowanej przestrzeni. Pragniemy, aby mieszkańcy domów naszego projektu czuli się w nim swobodnie i by było ono dostosowane także do ich gustu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, stąd potrafimy doradzić najlepsze rozwiązania i zaproponować coś niebanalnego.

To projekt w którym pełna swoboda naszego działania stała się przepustką do zadowolenia Klienów Magdy i Rafała.

 

Bryła domu jest autorstwa Domów z wizją,  model Doskonały 3. http://www.projektyzwizja.pl/