Projekt wnętrz Kancelarii Prawnej IURISCO - Aranżacja wnętrz - Mono Design
20367
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20367,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Projekt wnętrz Kancelarii Prawnej IURISCO

Kancelaria prawna powinna charakteryzować się profesjonalizmem, który powinien odbijać się w aranżacji wnętrza, w jakim są przyjmowani klienci. Biuro powinno być urządzone w sposób przemyślany i stylowy, ponieważ kreuje to w sposób nieodłączny profesjonalny wizerunek adwokata lub radcy prawnego. Proponowane przez nas meble są ekskluzywne, wyglądają bardzo luksusowo i z pewnością przypadną do gustu zwłaszcza klientom biznesowym. Proces projektowania tego typu wnętrz nie jest łatwy, stąd warto skorzystać z usług profesjonalnych projektantów z pracowni Mono. Mamy doświadczenie nie tylko w aranżacji domów i mieszkań, ale również miejsc publicznych, firm czy sklepów w Katowicach, Krakowie i na terenie Śląska. Poniższy projekt to aranżacja wnętrz wykonana dla kancelarii prawnej IURISCO. 

W pracy prawnika jednym z najważniejszych elementów jest bezpośredni kontakt z klientem. To sprawia, że projektowanie wnętrz dla kancelarii prawnej musi tworzyć atmosferę, która sprzyjać będzie budowaniu zaufania. Proponowany projekt jest stonowany, nowoczesny i solidny. Zastosowanie lamp oraz grubych firan dodaje pomieszczeniom przytulności i charakteru bardziej sprzyjającym dyskretnym rozmowom. Przy wyborze mebli kierowaliśmy się również ergonomią. Biuro powinno być nie tylko atrakcyjne dla klienta, ale także funkcjonalne dla pracowników oraz sprzyjać dobrej organizacji pracy, dotyczy to np. miejsca na przechowywanie ważnej dokumentacji prowadzonych spraw sądowych. Aranżacja tego typu wnętrz powinna obejmować klasyczną kolorystykę: szarości, beże, brązy. Tak też jest w przypadku naszego projektu. Pamiętajmy, że wystrój kancelarii prawnej jest wizytówką prawnika czy też firmy adwokackiej. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz i jest ono niezwykle istotne dla dalszej współpracy. To, jak nas oceni nas pierwszy klient, może rzutować na opinie innych. Dlatego zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami, którzy doradza najbardziej optymalne rozwiązania i pomogą w budowaniu sukcesu kancelarii.