Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Lędzinach - Aranżacja wnętrz - Mono Design
20383
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20383,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Lędzinach

Kolejną naszą propozycją jest przytulny dom w Lędzinach. Projekt bazuje na dwóch materiałach. To szkło i drewno. Zacznijmy od salonu. Drewniana podłoga o ciepłym odcieniu, szare kanapy i delikatny, szklany stolik. Do tego bardzo duże okna i bezpośrednie wyjście na taras. Taka aranżacja wnętrz przepuszcza dużą ilość światła, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne i przyjemne. Na wysoko powieszonych karniszach zostały powieszone nowoczesne firanki typu panelowego, z delikatnym kwiatowym motywem, doskonale współgrającym z obfitym żyrandolem i ciekawą ozdobą roślinną na jednej ze ścian. Projektowanie tych wnętrz oparliśmy na stylistyce będącej blisko barw ziemi. Stąd dużo brązów, ale też taki niebanalny pomysł na kwietnik: piaskowy kolor ściany, rośliny w białych, kamieniach. Wnętrze wydaje się być nie tylko przytulne, ale bardzo naturalne. 

Więcej światła zapewniają także szyby: szklane schody, balustrady – nie ograniczają one wizualnie przestrzeni tak jak w przypadku tradycyjnej zabudowy. Elementy te wykonane są ze szczególną dbałością i z bardzo dobrej jakości materiałów, co sprawia, że są nie tylko eleganckie, ale i wytrzymałe i bezpieczne. Przeszklone podłogi znajdujące się na piętrze charakteryzują się niezwykle lekką choć precyzyjną konstrukcją. Posiadamy spore doświadczenie w tego typu rozwiązaniach, zatem jeśli miejscem Państwa zamieszkania są: Kraków, Katowice czy po prostu Śląsk, chętnie udzielimy porad i konsultacji, ale przyjmiemy także inne, ciekawe zlecenia na terenie całej Polski. Aranżacja kuchni to jedno z największych wyzwań. Przy urządzaniu tego typu wnętrz liczy się nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Wszelkie sprzęty kuchenne powinny znajdować się w odpowiednim miejscu i być pod ręką gotującego. Prezentowane meble oraz blaty zostały wykonane przez pracownię Mono. Zaprojektowane przez nas meble są bardzo pojemne, a przestrzeń została wykorzystana do maksimum – tu nie ma zbędnych kątów. Interesującym elementem jest nowoczesny okap przypominający tubę. Kran, uchwyty do szafek, światła czy nawet doniczki zostały utrzymane w podobnym charakterze i stanowią eleganckie wykończenie. Zarówno kolorystyka, jak i dobór materiałów sprawiają, że kuchnię tę łatwo utrzymać w czystości, a dodatkowo jest ona bardzo przytulna, co podkreślają jeszcze rośliny na parapetach i materiałowe żaluzje okienne typu dzień-noc.