Projekt domu jednorodzinnego w Tychach - Aranżacja wnętrz - Mono Design
20551
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20551,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Projekt domu jednorodzinnego w Tychach

Projektowanie i aranżacja wnętrz to główny zakres działalności naszej pracowni projektowej. Nasze realizacje objęły dotychczas Katowice, Kraków i Śląsk. To właśnie w tym regionie wykonaliśmy poniższy projekt domu jednorodzinnego. Jest on wyjątkowy również dlatego, że poza pracami projektowymi, wykonaliśmy także te stolarskie. Zajmujemy się tworzeniem mebli na wymiar. Cenimy sobie nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność pomieszczeń. Stąd wszystkie stworzone przez nas meble charakteryzują się dużą praktycznością. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów a dodatkowo inspirowane najnowszymi designerskimi trendami. Podczas konsultacji z klientem określamy jego najważniejsze preferencje i oczekiwania. To pozwala nam dostosować odpowiednią ilość półek, szuflad, a także mechanizmów zamykania i otwierania przy zastosowaniu nowatorskich metod. Projektujemy także meble kuchenne, tzw. wyspy, i staramy się przy tym, aby całość nie zajmowała wiele miejsca. 

Tego typu nowoczesna aranżacja wnętrz koncentruje się na łączeniu szarości z bielą, co nadaje pomieszczeniom industrialnego charakteru, podbijanego przez szare imitujące beton kafle ścienne czy podłogowe.Jednak wygląd wnętrz ocieplają drewniane panele, blaty, drzwi oraz takie akcesoria dekoracyjne jak rośliny, oryginalny, pofalowany żyrandol w kuchni czy tkaniny – firany w oknach dodają przytulności. Wspaniale prezentuje się duże akwarium w salonie, do którego także wykonaliśmy zabudowę. Jednym z najbardziej efektownych elementów wystroju prezentowanego projektu jest zagłówek w sypialni, który płynnie łączy się z obiciem łóżka. Ciekawym pomysłem jest także wiatrołap, który pozornie wydaje się być prostym korytarzem z interesującą „ławeczką” – wnęką obitą czarną skórą. Można w niej wygodnie usiąść, by założyć obuwie. Dyskretnie można także schować ubrania wierzchnie – błyszczące, białe ściany skrywają w sobie pojemne szafy. Podobne rozwiązania zastosowaliśmy w łazience, gdzie półki ukryte są za dużym lustrem. Takie projektowanie wnętrz pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni i pomaga zachować porządek i czystość. 

Przy tego rodzaju aranżacji wnętrz, biorąc pod uwagę wielkość domu, mogliśmy pozwolić sobie na jeszcze jeden element, który jest niebywale praktyczny, a stanowi marzenie wielu osób mieszkających w niewielkich mieszkaniach. Jest nim profesjonalna garderoba. Projekt mebli powstaje w wyniku konsultacji i poznania potrzeb naszych klientów. Nasi fachowcy dysponują niezbędną wiedzą i doświadczeniem, które wykorzystują by dopracować mebel w każdym, nawet najmniejszym detalu.