Polonia Cup - salon sprzedaży - Aranżacja wnętrz - Mono Design
20294
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20294,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Polonia Cup- salon sprzedaży

Polonia Cup to salon specjalizujący się w sprzedaży quadów oraz motocykli i akcesoriów motocyklowych w Tarnowskich Górach – nasza pracownia, mimo iż głównie działa na terenie Krakowa, Śląska, a swoją siedzibę ma w Katowicach, podejmuje się działań w całym kraju. Poza aranżacją wnętrz domów czy apartamentów zajmujemy się także projektowaniem wnętrz obiektów usługowych. To, co najistotniejsze w branży handlowej to promocja. Wizerunek sklepu jest tu kluczowy. Decyduje bowiem o tym, czy klient zechce czy nie do niego zajrzeć. Gdy już to zrobi, trzeba jego uwagę przyciągnąć na dłużej. Tu pojawia się druga, ważna kwestia – właściwa ekspozycja towarów. Jak widać w naszym projekcie, powierzchnia salonu została podzielona na kilka stref. Specjalnie wyeksponowane zostały quady wraz ze stojaczkami, na których znajdują się broszury informujące o parametrach technicznych poszczególnych modeli. Przy witrynie zostały także ustawione motocykle, by zaprezentować najbardziej cenny i atrakcyjny dla potencjalnego nabywcy towar. 

Aranżacja tego wnętrza jest dość neutralna (białe ściany, białe płytki podłogowe), co nie pozwala większe skupienie się na samym wystroju zamiast na oferowanych produktach. Bardziej istotna jest tutaj odpowiednia organizacja przestrzeni, dbałość o ergonomię. Pracownia projektowa Mono oferuje przede wszystkim funkcjonalne wyposażenie, staranne wykończenia oraz perfekcyjną prezentację sprzedawanych towarów. Odpowiednie miejsce ma logo salonu, a także kasa, przy której znajdują się drobniejsze produkty, które sprzedawca może bezpośrednio zaproponować kupującemu. Projektowanie wnętrz salonów, sklepów to także przemyślany sposób zabezpieczenia towaru. Jedynym ozdobnym elementem salonu Polonia Cup wg naszego projektu jest panel, na którym zostały powieszone kaski na specjalnie zaprojektowanych, stabilnych stojakach oraz dyskretnie umieszczone puchary, które oddają sportowy charakter. 

Projektowanie wnętrz dla obiektów usługowych musi obejmować także właściwy montaż konstrukcji przeznaczonych do ekspozycji określonego typu towarów. Należy zadbać o solidne przymocowanie wieszaków i półek. Trzeba wziąć pod uwagę to, że klient chcąc dokładniej obejrzeć towar, sam będzie próbował po niego sięgnąć. Konstrukcje, na którym umieszczone są cięższe przedmioty, muszą być zatem właściwie wzmocnione, solidne i gwarantować bezpieczeństwo, by uniknąć ewentualnego uszkodzenia produktów lub krzywdy klienta. Przy aranżacji wnętrz obiektów usługowych istotną rolę odgrywa także światło: jasna przestrzeń buduje zaufanie klienta, który widzi dokładnie towar i ma pewność, co kupuje.