Realizacje Mono - Meble na wymiar - Projektowanie i Aranżacja wnętrz Śląsk, Katowice, Kraków
20433
page-template-default,page,page-id-20433,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kuchnie na wymiar – tu każdy detal ma znaczenie.

Kuchnia to miejsce, gdzie praktyczność ma szczególne znaczenie. Dlatego wszystkie meble kuchenne na wymiar, powstające w pracowni Mono z Katowic dopracowywane są w najmniejszym szczególe. Każdy sprzęt i mebel użytkowy dedykowany kuchniom dopasowywany jest rytmowi dnia domowników. Nasi architekci podczas pierwszego spotkania z klientem uzyskują informacje odnośnie preferencji, stylu by nowa kuchnia stała się zrealizowanym marzeniem. Ta wiedza pozwala stworzyć wstępny projekt mebli wykonywanych według indywidualnego wymiaru. Mogą to być tradycyjne lub nowoczesne meble, inspirowane najnowszymi trendami designerskimi. Na podstawie zdobytych informacji można określić ilość szafek, szuflad, blatów i innych rozwiązań stosowanych w kuchni wraz z ich przeznaczeniem oraz dostosowaniem optymalnych mechanizmów otwierania i zamykania. Jeśli klient zaakceptuje konkretną koncepcję – przystępujemy do działania, tworząc estetyczne, funkcjonalne 
i nowoczesne wnętrza w pełni odpowiadające oczekiwaniom wszystkich domowników. Podejmujemy się zleceń na terenie Katowic, Śląska, Polski, Europy.

Katowice – meble na idealny wymiar

Meble pod zabudowę to idealne rozwiązanie do tych pomieszczeń, które mają nietypowe wymiary. To również propozycja dla tych, którzy nie chcą skorzystać z gotowych, najczęściej typowych mebli, tylko szukają indywidualnych, oryginalnych i nowatorskich rozwiązań do zaaranżowania nowoczesnego wnętrza.

Podczas tworzenia projektu mebli: biurek, szaf, stołów, łóżek, komód etc. ważny jest każdy szczegół, który wpływa na wygodę korzystania i i finalny efekt, ponieważ to wykończenie detali i dobry nowatorskich materiałów najwyższej jakości powoduje powstanie pięknych minimalistycznych mebli jakie tworzymy w pracowni Mono. Wspólnie z klientem konsultowany jest dobór materiału i kolorystyka z jakiego mają być wykonane meble na wymiar, tak, aby ich styl harmonizował z charakterem pomieszczeń, biorąc pod uwagę fakt, czy aranżujemy klasyczne czy nowoczesne wnętrza. Katowice to jedno z miast, w których współpracujemy producentami oraz sklepami oferującymi materiały wykończeniowe i wyposażenia dla kuchni oraz innych pomieszczeń.

Jeśli są Państwo zainteresowani nowoczesnymi meblami do kuchni bądź innych wnętrz według indywidualnego wymiaru, to zapraszamy na konsultacje do naszej pracowni, której siedziba znajduje się Katowicach przy ul. Kozielskiej 10. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i niestandardowe zamówienia.

Nowoczesne meble na wymiar do kuchni i innych pomieszczeń? – wiemy jak idealnie trafić w oczekiwania klienta!